Objednanie liekov

Na slovenskom trhu je k dispozícii viac ako 6.000 druhov liekov. Je bežné, že pri špecifických liekoch, ktoré vypisujú najmä odborní lekári, si musí pacient počkať, kým lekáreň liek pre neho objedná. A pri mnohých liekoch to platí pre akúkoľvek lekáreň. Liek je spravidla k dispozícii do 24 hodín.

Neobťažujte sa dvojnásobnou cestou z domu do sídla Vášho odborného lekára – najprv návštevou lekára s následným objednaním lieku v tamojšej lekárni a potom opätovným vycestovaním z domu pre dodaný liek.

Po vyšetrení u Vášho odborného lekára navštívte Lekáreň Zafír u Vás v Lubeníku. V našej ponuke nájdete široký sortiment liekov predpisovaných odbornými lekármi.

V prípade, ak Vami požadovaný liek patrí medzi špecifické a nie je momentálne v našom sklade, objednáme Vám ho. Na druhý deň si ho môžete vyzdvihnúť u nás v lekárni, blízko miesta Vášho bydliska a nemusíte míňať peniaze a čas na ďalšiu cestu mimo Lubeníka.

Môžete sa tiež na dostupnosť Vami požadovaného lieku v našej lekárni kedykoľvek v čase otvorenia našej prevádzky telefonicky informovať, prípadne vopred si liek u nás objednať a dohodnúť termín jeho vyzdvihnutia. Volajte prosím v čase otváracích hodín lekárne na naše telefónne číslo 058/4426022.